malíř pokojů praha

 

     Malíři pokojů Praha

 

  • Kalkulace zdarma
  • Kvalitní řemeslná práce
  • Rychlé provedení prací
  • Zodpovědný přístup
  • Profesionalita

Malíři pokojů Praha přejí

Všem našim zákazníkům a přátelům přejeme plno radostných a úspěšných dnů v nadcházejícím roce a příjemné prožití vánočních svátků. Tým Malířů pokojů Praha se těší na další spolupráci v roce 2016.

Malíři pokojů Praha - provádějí

Malíři pokojů Praha právě provádějí rekonstrukci bytru 3+1 v panelovém domě Praha4. V bytě se provádějí malířské a lakýrnické práce, drobné zednické práce a hrubý úklid bytu. Je použit materiál Primalex Plus, Primalex Color. Malování a úklid pod jednou střechou, to jsou Malíři pokojů Praha.

Malířské práce

Malíři pokojů provádějí malířské práce na rod. domě - Praha -východ. Jsou prováděny komletní malířské služby od malby pokojů po lakýrnické práce. Též jsou prováděny drobné zednické a obkladačské práce jaké dolepení obkladů a srovnání podlah stěrkou.

Předvánoční sleva 10%

 

Malíři pokojů Praha nabízejí od 05.11.2015 do 05.12.2015 předvánoční slevu na malířské práce 10% z celkové ceny díla. Předvánoční sleva se týká bytů a prostor od výměry 200m2 malované prlochy.

Malíři pokojů Praha - realizace

Malíři pokojů Praha realizují malířské práce na rod. démě Praha - západ. Malířské práce jsou prováděny materiálem Dulux / 55,-Kč/m2 /. Na objektu bylo provedeno kompletní broušení omýtek. Penetrace byla prováděna nástřikem. Barevné malby prováděny materiálem Dulux dle odstínu.

Napište nám

Neplatný Vstup
Please type your full name.
Neplatný Vstup
Invalid email address.
Neplatný Vstup
Antispam
Neplatný Vstup
Neplatný vstup

Malířské práce

Lakýrnické práce

NON STOP - Kontakt

Non stop zákaznický servis

 
+420 730 683 333

 

email: malir.praha@gmail.com


Napište nám a do 24hod obdržíte předběžnou kalkulaci.