malíř pokojů praha

 

     Malíři pokojů Praha

 

  • Kalkulace zdarma
  • Kvalitní řemeslná práce
  • Rychlé provedení prací
  • Zodpovědný přístup
  • Profesionalita

Malíři pokojů provádějí

Malíři pokojů Praha, provádějí malbu bytu 2+kk Praha 8, malba se provádí materiálem Primalex Polar / cena 35,-Kč/m2 /, v bytě je též prováděn komletní nátěr dveří a futer.

Malířské práce na klíč.

Malířské práce - Praha 9

Malíři pokojů Praha - provádění maléřských prací byt 2+kk, v bytě se provádělo stěrkování pro vyhlazení podkladu a následně malba. Malba se prováděla materiálem Primalex Plus. Dále se provádělo natírání dveřních futer a začistění sádrokartonu.

Malování a úklid pod jednou střechou - Malíři pokojů Praha

Malíři pokojů Praha - malování bytu Praha 9

Malíři pokojů Praha právě provádějí malování bytu 3+1 Praha 9, malířské práce jsou prováděny materiálem Primalex Expert / 31,-Kč/m2 / bílá, barevné provedení je prováděno barvou Dulux dle spektra vybraného zákazníkem. Jsou též prováděny úklidové práce a to v celém bytě, příprava pro další pronajmutí bytu.

Akce červen 2015

Na měsíc červen jsme pro vás připravily akci na materiál Primalex Expert a to pouze za 30,-Kč/m2. Primalex Expert je disperzní barva, kryvost 1+, bělost 1++. Malíři pokojů Praha tento materiál používají převážně na malbu bytů a rodinných domů, kde jsou velké požadavky na kvalitu materiálu.

Malíř pokojů Praha - AKCE červen 2015 - Primalex Expert - 30,-Kč/m2

Revitalizace bytu 4+1

Malíři pokojů Praha - v současném době provádíme malířské a lakýrnické práce v Praze Bubenči. Na malířské práce používáme materiál Primalex Expert, lakýrnické práce / oprava interiérových dveří + vstupní dveře / materiál Primalex Okno. Dále je prováděn nátěr topeních trubek a výměna všech vypínačů a zásuvek. Po provedení malířských a lakýrnických pracích bude položena plovoucí podlaha a byt se může opět nabídnout k pronájmu. Malíři pokojů Praha - Malování za rozumné ceny. Tel : 730683333

Napište nám

Neplatný Vstup
Please type your full name.
Neplatný Vstup
Invalid email address.
Neplatný Vstup
Antispam
Neplatný Vstup
Neplatný vstup

Malířské práce

Lakýrnické práce

NON STOP - Kontakt

Non stop zákaznický servis

 
+420 730 683 333

 

email: malir.praha@gmail.com


Napište nám a do 24hod obdržíte předběžnou kalkulaci.