malíř pokojů praha

 

     Malíři pokojů Praha

 

  • Kalkulace zdarma
  • Kvalitní řemeslná práce
  • Rychlé provedení prací
  • Zodpovědný přístup
  • Profesionalita

Malíři pokojů Praha - realizace

Malíři pokojů Praha realizují malířské práce na rod. démě Praha - západ. Malířské práce jsou prováděny materiálem Dulux / 55,-Kč/m2 /. Na objektu bylo provedeno kompletní broušení omýtek. Penetrace byla prováděna nástřikem. Barevné malby prováděny materiálem Dulux dle odstínu.

Malíři pokojů provádějí

Malíři pokojů Praha, provádějí malbu bytu 2+kk Praha 8, malba se provádí materiálem Primalex Polar / cena 35,-Kč/m2 /, v bytě je též prováděn komletní nátěr dveří a futer.

Malířské práce na klíč.

Akce červen 2015

Na měsíc červen jsme pro vás připravily akci na materiál Primalex Expert a to pouze za 30,-Kč/m2. Primalex Expert je disperzní barva, kryvost 1+, bělost 1++. Malíři pokojů Praha tento materiál používají převážně na malbu bytů a rodinných domů, kde jsou velké požadavky na kvalitu materiálu.

Malíř pokojů Praha - AKCE červen 2015 - Primalex Expert - 30,-Kč/m2

Malířské práce - Praha 9

Malíři pokojů Praha - provádění maléřských prací byt 2+kk, v bytě se provádělo stěrkování pro vyhlazení podkladu a následně malba. Malba se prováděla materiálem Primalex Plus. Dále se provádělo natírání dveřních futer a začistění sádrokartonu.

Malování a úklid pod jednou střechou - Malíři pokojů Praha

Malíři pokojů Praha - malování bytu Praha 9

Malíři pokojů Praha právě provádějí malování bytu 3+1 Praha 9, malířské práce jsou prováděny materiálem Primalex Expert / 31,-Kč/m2 / bílá, barevné provedení je prováděno barvou Dulux dle spektra vybraného zákazníkem. Jsou též prováděny úklidové práce a to v celém bytě, příprava pro další pronajmutí bytu.

Napište nám

Neplatný Vstup
Please type your full name.
Neplatný Vstup
Invalid email address.
Neplatný Vstup
Antispam
Neplatný Vstup
Neplatný vstup

Malířské práce

Lakýrnické práce

NON STOP - Kontakt

Non stop zákaznický servis

 
+420 730 683 333

 

email: malir.praha@gmail.com


Napište nám a do 24hod obdržíte předběžnou kalkulaci.