malíř pokojů praha

 

     Malíři pokojů Praha

 

  • Kalkulace zdarma
  • Kvalitní řemeslná práce
  • Rychlé provedení prací
  • Zodpovědný přístup
  • Profesionalita

Revitalizace bytu 4+1

Malíři pokojů Praha - v současném době provádíme malířské a lakýrnické práce v Praze Bubenči. Na malířské práce používáme materiál Primalex Expert, lakýrnické práce / oprava interiérových dveří + vstupní dveře / materiál Primalex Okno. Dále je prováděn nátěr topeních trubek a výměna všech vypínačů a zásuvek. Po provedení malířských a lakýrnických pracích bude položena plovoucí podlaha a byt se může opět nabídnout k pronájmu. Malíři pokojů Praha - Malování za rozumné ceny. Tel : 730683333

Malování bytu Praha - západ

Právě provádíme kompetní malování bytů Praha - západ. Pouřitý materiál Jupol bílá, hloubková podbarvená penetrace. Na díle se malování provádí vysokotlakým střikem, nátěr je pak hutnější a kvalitnější než aplikace válečkem, ale používá se pouze u novostaveb.

Vážení zákazníci,

Malíři pokojů Praha by Vám chtěli poděkovat za přízeň, kterou jste nám projevili v roce 2014. Konec roku je tu co nevidět a vězte, že naše firma tu pro vás bude 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i v roce následujícím.

Přejeme vám klidné Vánoce s vašimi blízkými, bohatou nadílku a úspěšný vstup do roku 2015.

Krásné Vánoce přejí Malíři pokojů Praha.

Jarní slevy - malíři pokojů Praha

Malíři pokojů Praha nabízejí od 01.03.2015 do 01.04.2015 slevy na materiál Primalex Plus 10% z ceny malované plochy. Malířské práce provádíme po celé Praze + Praha - východ a západ. Nabízíme též drobné zednické práce, úklidové služby a mícháné barev na zakázku. Samozřejmostí je kalkulace zdarma, a po Praze doprava zdarma. Malujeme byty, kanceláře, bytové domy, sklady, školy, školky, družiny.

Garance spokojenosti zákazníků. Malířské práce bez starostí spojených z malováním.

 

Kvalitní malířské služby - Praha

Malíři pokojů Praha - naše firma používá pouze kvalitní, prověřené a profesionální materiály, které jsou zárukou kvalitní malby. Máme pevné ceny dle kalkulací a možné vícepráce jsou vždy konzultovány s investory. Provádíme též poradenství pro výběr barevných odstínů pro malby. Náš cíl je spokojený zákazník. 

Napište nám

Neplatný Vstup
Please type your full name.
Neplatný Vstup
Invalid email address.
Neplatný Vstup
Antispam
Neplatný Vstup
Neplatný vstup

Malířské práce

Lakýrnické práce

NON STOP - Kontakt

Non stop zákaznický servis

 
+420 730 683 333

 

email: malir.praha@gmail.com


Napište nám a do 24hod obdržíte předběžnou kalkulaci.