Malíři pokojů Praha

 

 • Kalkulace zdarma
 • Kvalitní řemeslná práce
 • Rychlé provedení prací
 • Zodpovědný přístup
 • Profesionalita

Malířské práce - Praha 9

Malíři pokojů Praha - provádění maléřských prací byt 2+kk, v bytě se provádělo stěrkování pro vyhlazení podkladu a následně malba. Malba se prováděla materiálem Primalex Plus. Dále se provádělo natírání dveřních futer a začistění sádrokartonu.

Malování a úklid pod jednou střechou - Malíři pokojů Praha

Akce červen 2015

Na měsíc červen jsme pro vás připravily akci na materiál Primalex Expert a to pouze za 30,-Kč/m2. Primalex Expert je disperzní barva, kryvost 1+, bělost 1++. Malíři pokojů Praha tento materiál používají převážně na malbu bytů a rodinných domů, kde jsou velké požadavky na kvalitu materiálu.

Malíř pokojů Praha - AKCE červen 2015 - Primalex Expert - 30,-Kč/m2

Revitalizace bytu 4+1

Malíři pokojů Praha - v současném době provádíme malířské a lakýrnické práce v Praze Bubenči. Na malířské práce používáme materiál Primalex Expert, lakýrnické práce / oprava interiérových dveří + vstupní dveře / materiál Primalex Okno. Dále je prováděn nátěr topeních trubek a výměna všech vypínačů a zásuvek. Po provedení malířských a lakýrnických pracích bude položena plovoucí podlaha a byt se může opět nabídnout k pronájmu. Malíři pokojů Praha - Malování za rozumné ceny. Tel : 730683333

Malíři pokojů Praha - malování bytu Praha 9

Malíři pokojů Praha právě provádějí malování bytu 3+1 Praha 9, malířské práce jsou prováděny materiálem Primalex Expert / 31,-Kč/m2 / bílá, barevné provedení je prováděno barvou Dulux dle spektra vybraného zákazníkem. Jsou též prováděny úklidové práce a to v celém bytě, příprava pro další pronajmutí bytu.

Malování bytu Praha - západ

Právě provádíme kompetní malování bytů Praha - západ. Pouřitý materiál Jupol bílá, hloubková podbarvená penetrace. Na díle se malování provádí vysokotlakým střikem, nátěr je pak hutnější a kvalitnější než aplikace válečkem, ale používá se pouze u novostaveb.

Napište nám
 1. Firma:
  Neplatný Vstup
 2. Jméno:(*)
  Please type your full name.
 3. Telefon:(*)
  Neplatný Vstup
 4. E-mail(*)
  Invalid email address.
 5. Poznámka:
  Neplatný Vstup
 6. Antispam(*)
  Antispam
  Neplatný Vstup

Malířské práce

Lakýrnické práce

NON STOP - Kontakt

Non stop zákaznický servis

 
+420 730 683 333

 

email: malir.praha@gmail.com


Napište nám a do 24hod obdržíte předběžnou kalkulaci.


Katalog Harry