Malíři pokojů Praha

 

 • Kalkulace zdarma
 • Kvalitní řemeslná práce
 • Rychlé provedení prací
 • Zodpovědný přístup
 • Profesionalita

Malíři pokojů Praha přejí

Všem našim zákazníkům a přátelům přejeme plno radostných a úspěšných dnů v nadcházejícím roce a příjemné prožití vánočních svátků. Tým Malířů pokojů Praha se těší na další spolupráci v roce 2016.

Malíři pokojů Praha - provádějí

Malíři pokojů Praha právě provádějí rekonstrukci bytru 3+1 v panelovém domě Praha4. V bytě se provádějí malířské a lakýrnické práce, drobné zednické práce a hrubý úklid bytu. Je použit materiál Primalex Plus, Primalex Color. Malování a úklid pod jednou střechou, to jsou Malíři pokojů Praha.

Malířské práce

Malíři pokojů provádějí malířské práce na rod. domě - Praha -východ. Jsou prováděny komletní malířské služby od malby pokojů po lakýrnické práce. Též jsou prováděny drobné zednické a obkladačské práce jaké dolepení obkladů a srovnání podlah stěrkou.

Předvánoční sleva 10%

 

Malíři pokojů Praha nabízejí od 05.11.2015 do 05.12.2015 předvánoční slevu na malířské práce 10% z celkové ceny díla. Předvánoční sleva se týká bytů a prostor od výměry 200m2 malované prlochy.

Malíři pokojů Praha - realizace

Malíři pokojů Praha realizují malířské práce na rod. démě Praha - západ. Malířské práce jsou prováděny materiálem Dulux / 55,-Kč/m2 /. Na objektu bylo provedeno kompletní broušení omýtek. Penetrace byla prováděna nástřikem. Barevné malby prováděny materiálem Dulux dle odstínu.

Napište nám
 1. Firma:
  Neplatný Vstup
 2. Jméno:(*)
  Please type your full name.
 3. Telefon:(*)
  Neplatný Vstup
 4. E-mail(*)
  Invalid email address.
 5. Poznámka:
  Neplatný Vstup
 6. Antispam(*)
  Antispam
  Neplatný Vstup

Malířské práce

Lakýrnické práce

NON STOP - Kontakt

Non stop zákaznický servis

 
+420 730 683 333

 

email: malir.praha@gmail.com


Napište nám a do 24hod obdržíte předběžnou kalkulaci.


Katalog Harry